تهران، شادآباد، بهار شمالی، مجتمع بهار، بلوک آ، پلاک ۲۶ -تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۰۴۴۲۶۰

حفاظ حامد

سیاست مرجوعی و عودت

سیاست مرجوعی و بازگشت حفاظ حامد

سیاست-مرجوعی

مقدمه

در حفاظ حامد، سیاست بازگشت و مرجوعی ما ۳۰ روز است. اگر از خرید شما ۳۰ روز گذشته باشد، ما نمی‌توانیم سفارش شما را اجرا کنیم.

برای واجد شرایط برگشت بودن، کالای شما باید استفاده نشده و در همان وضعیتی باشد که آن را دریافت کرده‌اید. همچنین باید صدمه ای به اجناس ارسالی ما وارد نشده باشد.

کالاهایی که از بازگشت معاف هستند

چندین نوع کالا از بازگشت معاف هستند. کالاهای که برای صدمه ندیدن حفاظ از آن استفاده شده است، موادی برای نصب اولیه حفاظ استفاده شده است و همچنین وسایلی آسیب دیده مهار بار که قابل استفاده نمی باشد از عودت به مبدا ارسال معاف می باشند.

بازپرداخت ها

هنگامی که محصول ارسالی شما دریافت و بازرسی شد، ما با شما از طرقی که گفته اید به نحوی که قبلا هماهنگ شده تماس خواهیم گرفت تا شما را از دریافت کالای بازگشتی خود مطلع کنیم. ما همچنین شما را از تأیید یا رد بازپرداخت خود مطلع خواهیم کرد.

اگر تأیید شدید، بازپرداخت شما پردازش خواهد شد و اعتبار به طور خودکار به کارت اعتباری شما یا روش پرداخت اصلی، در طی تعداد معینی از روزها اعمال خواهد شد.

بازپرداخت های دیر رس یا گم شده

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا دوباره حساب بانکی خود را بررسی کنید.

سپس از طریق خدمات آنلاین حساب خود نزد بانک صادر کننده کارت، بازگشت وجه را کنترل کنید، ممکن است زمانی طول بکشد تا بازپرداخت شما رسما اعلام شود.

بعدا با بانک خود تماس بگیرید. معمولا قبل از اینکه یک بازپرداخت اعلام شود، زمان پردازشی وجود دارد.

اگر تمام این کارها را انجام داده‌اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده‌اید، لطفا با ما از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۶۰۴۴۲۶۰ تماس بگیرید.

سیاست مرجوعی کالاهای حراجی

فقط می‌توان موارد با قیمت عادی را بازپرداخت کرد. کالاهای حراجی قابل بازپرداخت نیستند.

مبادلات

ما فقط مواردی را جایگزین می‌کنیم که نقص یا خرابی دارند. اگر نیاز به مبادله آن برای همان کالا دارید، با ما از طریق شماره تلفن اعلامی بالا تماس بگیرید.

هدایا

اگر کالا در هنگام خرید به عنوان هدیه علامت گذاری شده و مستقیما به شما ارسال شده باشد، شما یک اعتبار هدیه برای ارزش بازگشت خود دریافت خواهید کرد. هنگامی که کالای بازگشتی دریافت شد، یک گواهی هدیه به شما ارسال خواهد شد.

اگر کالا در هنگام خرید به عنوان هدیه علامت گذاری نشده بود، یا اگر دهنده هدیه سفارش را به خودشان ارسال کرده باشند تا بعدا به شما بدهند، ما یک بازپرداخت به دهنده هدیه خواهیم فرستاد و او در مورد بازگشت شما مطلع خواهد شد.

حمل و نقل بازگشتی

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به نشانی تهران، شادآباد، بهار شمالی، مجتمع بهار، بلوک آ، پلاک ۲۶ بفرستید.

در صورت نداشتن هیچ گونه عیبی در محصول ارسالی شما مسئول پرداخت هزینه حمل و نقل خود برای بازگشت کالای خود خواهید بود. هزینه‌های حمل و نقل قابل بازپرداخت نیستند. اگر بازپرداختی دریافت کنید، هزینه حمل و نقل بازگشت از بازپرداخت شما کسر خواهد شد.

بسته به کجا زندگی می‌کنید، زمانی که ممکن است محصول مبادله شده شما به شما برسد، متفاوت است.

حرف آخر

ما در حفاظ حامد تمام سعی‌مان ارائه محصولی با کیفیت به مشتری و تبدیل آن به یک مشتری وفادار است و چنانچه عیب و نقصی در تولیدات‌مان باشد آنرا در اسرع وقت برطرف خواهیم کرد، رضایت مشتری را اساس کار خود می‌دانیم.